Вітаємо наших міжнародних партнерів
25 лютого 2010 року віце-президент Національної академії Марина Білинська та начальник управління міжнародними проектами Ольга Босак привітали Посла Швейцарії Георга Зублера та директора Швейцарського бюро співробітництва Мануеля Еттера із 10-річчям діяльності Швейцарського бюро співробітництва в Україні.
Національна академія плідно співпрацює з Посольством Швейцарії в Україні та Швейцарським бюро співробітництва в Україні. У 2009 році було підписано Угоди про співпрацю з Інститутом міжнародних освітніх проектів Цюріхського педагогічного університету та Вищим інститутом публічного адміністрування в Лозанні. У рамках українсько-швейцарського проекту "Освіта для демократії" у квітні 2009 року в Академії відбувся симпозіум для українських та швейцарських фахівці у галузі освіти. А у вересні представники НАДУ взяли участь у симпозіумі "Стратегія розвитку освіти для демократії в Україні та Швейцарії: європейські перспективи", який відбувся у Цюріху.
Також у межах проекту постійно відбувається обмін експертами та робочі зустрічі, на останній з яких 23 лютого було узгоджено подальшу стратегію розвитку проекту в Національній академії "Впровадження освіти для демократії в Україні" на 2010-2011 роки.